"Окрім допомоги обладнанням, USAID також надає підтримку в облаштуванні захисних споруд на ключових об'єктах "Укренерго". Це дозволяє вберегти найбільш цінне та дефіцитне обладнання від повітряних атак ворога", – зазначено у повідомленні НЕК у Телеграм-каналі 4 жовтня за результатами зустрічі директора з інвестицій компанії Олега Павленка з адміністратором Агентства США з міжнародного розвитку USAID Самантою Пауер.В "Укренерго" зазначили, що частина наданого обладнання вже доставлена та перебуває в роботі, частина законтрактована.
"Відважні енергетики України ризикують своїм життям, щоб захистити життєво важливу інфраструктуру від атак Путіна. USAID допомагає Україні захищати такі підстанції, як ця, на заході України, надаючи 10 тис. тонн арматури та 200 миль сталевої сітки для захисту об'єктів по всій країні", – написала Пауер в соцмережі Х.Джерело: https://t.me/Ukrenergo/3332
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.