Вночі 28 жовтня Україна пережила вже сьому з початку місяця атаку РФ на газову інфраструктуру, внаслідок якої є пошкодження виробничих потужностей в Полтавській області, передає Енергореформа.
Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.
"Сьогодні вночі сталася вже сьома у жовтні атака, постраждали виробничі потужності з видобутку газу на Полтавщині. Прикладемо максимум зусиль, щоб якомога швидше відновити обладнання", – сказав Корецький під час брифінгу в Укрінформі.
Він зазначив, що попередні шість атак в жовтні стали причиною значних руйнувань і втрат видобутку, що призводить до необхідності додаткового імпорту газу.
Пізніше він уточнив, що до кінця ОЗП для його сталого проходження потрібно додатково імпортувати дещо більше 4 млрд куб м. газу.
Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=RP9oyumDgb0
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.