Енергетики протягом доби заживили 248 населених пунктів, відключених від електропостачання через негоду, ще 281 населений пункт залишається без світла, передає Енергореформа.
"Через обледеніння та падіння опор, обрив ліній електропередачі, негоду залишається без електропостачання 281 населений пункт: у Дніпропетровській області – 128, Кіровоградській – 70, Миколаївській – 56, Одеській – 27", – йдеться в оновленні міністерства в телеграм-каналі 11 січня.
Що стосується підключених споживачів, то у Дніпропетровській області світло повернули 58 населеним пунктам, в Одеській – 73, Кіровоградській – 37, Миколаївській – 43.
Повністю відновили електропостачання в населених пунктах, знеструмлених через негоду, у Запорізькій, Сумській і Чернігівській областях.
Зазначається, що для усунення пошкоджень і відновлення електропостачання, зокрема в Миколаївську область, направлені бригади компаній групи АТ "Українські розподільні мережі", а саме АТ "Хмельницькобленерго", ВАТ "Тернопільобленерго", ПАТ "Запоріжжяобленерго", ПАТ "Черкасиобленерго".
Над усуненням пошкоджень і відновленням електропостачання продовжують працювати 117 бригад, 355 робітників, 135 одиниць техніки.
Джерело: https://t.me/energyofukraine
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.