"Через екстрені обмеження частина споживачів зараз тимчасово без світла, відповідно до потреб енергосистеми. Для них електропостачання буде відновлено після стабілізації ситуації, відповідно до вказівки "Укренерго", а також після завершення ремонтів на лініях, пошкоджених обстрілами", – йдеться у повідомленнях "ДТЕК Київські електромережі" та "ДТЕК Київські регіональні електромережі" у Facebook 24 листопада увечері.Згідно з ними, без світла залишаються приблизно 60% киян та 70% – мешканців області.
"Станом на ранок 24 листопада вже відновлено подачу електроенергії на об'єкти критичної інфраструктури: насамперед, водопостачання та лікарні. Продовжуємо працювати над подачею електроенергії на середні об'єкти теплопостачання", – зазначили у "ДТЕК Київські електромережі".Там уточнили, що за ніч було відремонтовано 2 транзитні лінії, що подають напругу на лівий берег Києва, і триває ремонт ліній ДТЕК, пошкоджених через атаку 23 листопада.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.