Через негоду – шквальний вітер, обледеніння ліній, падіння опор та ожеледь – залишаються знеструмленими 523 населених пункти, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство енергетики.
Згідно з його оновленням в Телеграм-каналі 10 січня, найбільше знеструмлених через негоду в Дніпропетровській області – 186 населених пункти. При цьому в Кіровоградській – 107, в Миколаївській – 99, в Одеській – 97. Також є відключення через негоду у Чернігівській, Сумській, Запорізькій областях.
Міненерго зазначило, що протягом доби заживлено приблизно 500 населених пунктів у Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Запорізькій областях.
"Енергетики працюють у посиленому режимі, аби повернути людям світло. Для робіт з усунення пошкоджень і відновлення електропостачання наразі задіяно 153 бригади, 422 робітники, 174 одиниці техніки", – йдеться в повідомленні.
Як повідомляла Енергореформа, на ранок 9 січня без світла через погодні умови було 1025 населених пунктів.
Джерело: https://t.me/energyofukraine
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.