Дарницька ТЕЦ (Київська ТЕЦ-4) тимчасово призупинила надання послуг після атаки РФ 3 лютого, передає Енергореформа.
Про це повідомило ТОВ "Євро-реконструкція", якому вона належить.
"Внаслідок чергової ворожої атаки на енегоінфраструктуру міста надання послуг тимчасово призупинено", – написала "Євро-реконструкція" у своєму Facebook.
Вона зазначила, що наразі фахівці компанії спільно з відповідними службами проводять комплексні технічні обстеження та необхідні відновлювальні заходи.
"Обсяг пошкоджень потребує поетапних рішень і ретельної перевірки обладнання перед подальшою роботою системи теплопостачання. Про подальші зміни в роботі підприємства буде повідомлено додатково", – йдеться в повідомленні
ТОВ "Євро-реконструкція" експлуатує Дарницьку ТЕЦ (ТЕЦ-4) встановленою електричною потужністю 160 МВт.
Згідно з інформацією на сайті компанії, вона є одним з основних джерел теплопостачання житлово-побутових споживачів Дніпровського та Дарницького районів м. Києва.
На сайті зазначено, що ТЕЦ щороку відпускає 1200 Гкал тепла. З інформації з відкритих джерел – на її обслуговуванні понад 1000 житлових будинків у столиці.
Як повідомляло агенство "Інтерфакс-Україна", за інформацією мера Києва Віталія Кличка, після атаки РФ 3 лютого в столиці без опалення зосталися 1100 будинків. Він пояснив, що обʼєкт інфраструктури, який забезпечує теплопостачання в ці будинки, сьогодні вночі був сильно пошкоджений. У них уранці злили воду в системах опалення, щоб уникнути розмерзання.
Глава Міненерго Денис Шмигаль та генсек НАТО Марк Рютте відвідали одну з ТЕЦ Києва після атаки. Відео за посиланням: https://t.me/Denys_Smyhal/12248
Джерело: https://m.facebook.com/story.php
Фото з архіва.
Кабінет міністрів України прийняв рішення про запуск довгострокових контрактів на ринку електроенергії, завдяки чому український бізнес зможе заздалегідь фіксувати ціну на неї на квартал, півроку або рік, передає Енергореформа.
РФ вдарила по енергетичному об’єкту в Дніпропетровській області, внаслідок чого без світла залишилися споживачі в 139 населених пунктах, передає Енергореформа.
Енергосектор України потребує міжнародної допомоги, у зв'язку з чим Фонд підтримки енергетики та Міністерство енергетики на URC-2026 у Гданську підніматимуть питання про надання EUR650 млн внесків для забезпечення енергтичної стікості, передає Енергореформа.