"Ми продовжуємо генерувати електроенергію відповідно до виробничих планів та відвантажуємо її в об'єднану енергосистему України. Персонал усіх наших структурних одиниць знаходиться на своїх робочих місцях", – повідомив голова правління "Донбасенерго" Едуард Бондаренко, слова якого наводяться у релізі компанії 22 лютого.За його словами, Слов'янська ТЕС відноситься до об'єкта критичної інфраструктури України, забезпечуючи теплом та електроенергією тисячі населених пунктів Донбасу, що особливо важливо у зв'язку із зупинкою Луганської ТЕС через бойові дії, і, як наслідок, значне зниження надійності електропостачання східної частини України.
"Ми розуміємо всю міру відповідальності, яка лежить на плечах співробітників Слов'янської ТЕС. Нашою компанією проведено внутрішній та зовнішній аудит систем безпеки. Ми підтримуємо постійний зв'язок з урядом України", – пояснив організацію роботи ТЕС Бондаренко.Водночас, він наголосив, що перенесення ізольованого режиму роботи енергосистеми України, призначеного на 24–26 лютого поточного року в рамках підготовки синхронізації з європейською енергосистемою, не планується.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.