Енергохолдниг ДТЕК анонсував нові графіки стабілізаційних відключень у Києві, залежно від дефіциту електроенергії в системі, передає Енергореформа.
"Відсьогодні у Києві діють нові графіки стабілізаційних відключень. Вони розроблені з урахуванням складної ситуації в енергосистемі, що склалася внаслідок останніх терористичних обстрілів", – йдеться у повідомленні компанії в телеграм-каналі 9 грудня увечері.
Згідно з повідомленням, графіки складаються з трьох категорій. Білий колір на графіку означає, що світло є і в цей час його наявність гарантована, сірий колір на графіку: в цей час гарантовано не буде світла, світло-сірий колір на графіку: можливі відключення, якщо дисбаланс в енергосистемі буде збільшуватися.
Якщо та чи інша адреса відсутня в переліку, у компанії просять повідомляти через сайт (https://www.dtek-kem.com.ua/ua), на сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/dtekkem), або в кол-центр (https://www.dtek-kem.com.ua/ua/contacts).
У ДТЕК зазначили, що скоро оновлені графіки запрацюють в Одеській та Дніпропетровській областях.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.