"Сьогодні російські окупанти вбили нашого колегу Дмитра Петленка, енергетика, що працював на одній з теплоелектростанцій. Йому був 51 рік. Він присвятив професії енергетика більше 30 років. Тривалий час працював на Запорізькій ТЕС. Після окупації Енергодара працевлаштувався на іншу ТЕС компанії, де продовжував битву за світло останні півтора роки", – йдеться в повідомленні в Телеграм.У компанії пояснили, що після проведення пошукових робіт його було знайдено під завалами без ознак життя.
"Велика втрата для родини українських енергетиків. Висловлюємо глибокі співчуття всім, хто знав та любив Дмитра", – написав ДТЕК.Раніше агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на главу Дніпропетровської обласнїй військової адміністрації Сергія Лисака повідомляло, що в результаті російського ракетного удару по энергооб'ектах Дніпропетровської області 25 грудня, є загиблий.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.