Енергетики ДТЕК приступили до ліквідації наслідків багатогодинного масованого обстрілу прифронтової ТЕС компанії, внаслідок яких дуже постраждало її обладнання, передає Енергореформа.
"Сьогодні, 7 грудня, внаслідок систематичних і тривалих обстрілів вчергове постраждала одна з теплоелектростанцій ДТЕК у прифронтовій області. Серйозно пошкоджено обладнання підприємства. Після припинення обстрілів енергетики розпочали ліквідацію їх наслідків", – йдеться у повідомленні ДТЕК у Телеграм-каналі увечері 7 грудня.
У компанії зазначили, що обійшлося без постраждалих.
Там також звернули увагу, що за останні півтора місяці це вже сьома терористична атака російських загарбників на прифронтову ТЕС.
"Продовжуємо робити все можливе для підтримання надійної роботи української енергосистеми", – наголосили в ДТЕК.
Як повідомляла Енергореформа з посиланням на Міністерство енергетики раніше у цей день, внаслідок масованого обстрілу зупинилися два блоки прифронтової ТЕС.
При цьому Міненерго закликало споживачів економити електроенергію через дефіцит, який виник в тому числі й через цей обстріл.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.