ДТЕК приймає ще два судна "Панамакс" з 131 тис. тонн вугілля з США та Колумбії

16.12.2021 16:57
електроенергія

Україна приймає два чергові судна класу "Панамакс" з імпортним вугіллям, законтрактованим "ДТЕК Енерго", загальним обсягом 131 тис. тонн, передає Енергореформа.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, перше з них із 55 тис. тонн вугілля походженням з Колумбії причалило до порту "ТІС" 16 грудня о 13.30.

Друге судно з 76 тис. тонн палива із США швартуватиметься в порту "Южний" уночі.

"На додачу до двох "Панамакс" з імпортним вугіллям, які вже прибули і майже повністю відвантажені на українські ТЕС, ми зустрічаємо ще два судна з паливом із США та Колумбії", – повідомив генеральний директор "ДТЕК Енерго" Ільдар Салєєв, слова якого наведені в прес-релізі.

Згідно з ним, станом на середину грудня 2021 року компанія домовилася про імпорт в Україну восьми суднових партій із вугіллям із США та Колумбії загальним обсягом майже 545 тис. тонн. (Раніше повідомлялося про сім суден).

Загалом для стабільного проходження опалювального сезону "ДТЕК Енерго" нині законтрактувала понад 1 млн. тонн імпортного палива. При цьому у листопаді компанія імпортувала 100 тис. тонн вугілля, а за останні три місяці – 455 тис. тонн.

"Водночас ми дбаємо про власний видобуток. На деяких шахтах вже на початку грудня достроково виконали річний план видобутку вугілля і продовжуємо максимально його нарощувати", – наголосив Салєєв.

У листопаді на шахтах "ДТЕК Енерго" було видобуто близько 1,5 млн. тонн вугілля марки "Г".

Важливі деталі:

  • З кінця листопада в Україну прибуло три судна з імпортним енерговугіллям із США та Австралії: з 60,5 тис. тонн плюс 75 тис. тонн для "Центренерго", перше з яких було законтрактоване ДТЕК, та 66 тис. тонн – для ТЕС ДТЕК.
  • "ДТЕК Енерго" очікує у грудні ще три судна, "Центренерго" у грудні 2021 - на початку січня 2022 року ще два судна з імпортним енерговугіллям.

Читайте також

Федерація роботодавців нафтогазової галузі та Асоціація операторів критичної інфраструктури уклали меморандум про партнерство

Всеукраїнське галузеве об'єднання "Федерація роботодавців нафтогазової галузі" (ФРНГ) та Асоціація операторів критичної інфраструктури України (АОКІ) уклали меморандум про партнерство та співпрацю, передає Енергореформа.

"Енергоатом" скоротив терміни ремонів АЕС в рамках підготовки до ОЗП в середньому на 4 доби – глава компанії

НАЕК "Енергоатом" в рамках підготовки до осіннє-зимового періоду 2026/2027 виконує планово-попереджувальні ремонти на атомних станціях в середньому на чотири доби швидше, ніж передбачено, а в середині червня планує завершити половину з них, передає Енергореформа.

"Енергоатом" всебічно сприяє розслідуванню справи НАБУ/САП щодо можливих зловживань при добудові Ташлицької ГАЕС – компанія

НАЕК "Енергоатом" зацікавлений в об’єктивному розслідуванні справи НАБУ і САП щодо можливих зловживань при реалізації проєкту добудови Ташлицької ГАЕС у Миколаївській області та всебічно сприяє правоохоронним органам, передає Енергореформа.

Авторизация



Создать аккаунт


Авторизация

Возникла ошибка авторизации!
Извините, возникла ошибка авторизации. Пожалуйста, попробуйте еще раз (в окне социальной сети вам необходимо подтвердить авторизацию), или попробуйте авторизоваться через другую социальную сеть.

Пожалуйста проверьте свою почту
и перейдите по ссылке,
чтобы завершить свою регистрацию
на сайте.

Комментарий отправлен на модерацию