З 2022 року "ДТЕК", що належить до групи SCM Ріната Ахметова, інвестував у ремонти та відновлення ТЕС майже 19 млрд грн, а також у ремонти й модернізацію електромереж – 12 млрд грн, передає Енергореформа.
Про це повідомив енергохолдинг в Телеграм-каналі 26 лютого.
"З початку повномасштабного вторгнення росія атакувала теплоелектростанції компанії понад 220 разів. Не залишилося жодної станції, яка б не зазнала пошкоджень", – наголосили в "ДТЕК".
Зазначається, що крім генерації ворог б’є також по інфраструктурі електромереж: пошкоджено 1,4 тис. об’єктів розподільних мереж і 9 тис. ліній електропередачі.
"Ця зима стала найскладнішою для України з моменту відновлення незалежності. Попри масштабні руйнування, завдяки професійності та стійкості наших команд ми забезпечимо проходження опалювального сезону", – запевнив генеральний директор "ДТЕК" Максим Тімченко, слова якого наведено у повідомленні.
Енергохолдинг зазначив, що "ДТЕК" майже пройшов найскладнішу зиму, проте в компанії вже готуються до наступного опалювального сезону 2026/27, плануючи з огляду на ситуацію спрямувати на ремонти та підготовку EUR300 млн.
Джерело: https://t.me/dtek_ua/4077
Очільник НАЕК "Енергоатом" Павло Ковтонюк та голова правління ŠKODA JS Карел Беднарж на URC 2026 у Гданську підписали меморандум про співробітництво в розвитку стратегічного партнерства у сфері атомної енергетики, передає Енергореформа.
ПАТ "Укрнафта", що входить до Групи "Нафтогаз", на URC 2026 у Гданську підписала грантову угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) на EUR44,6 млн для будівництва 62 МВт розподіленої генерації, передає Енергореформа.
З початку війни НАЕК "Енергоатом" спрямував понад 22 млрд грн на потреби Сил оборони України, з яких майже 16 млрд грн – на забезпечення підрозділів Національної гвардії України, що охороняють АЕС, передає Енергореформа.