З 2022 року "ДТЕК", що належить до групи SCM Ріната Ахметова, інвестував у ремонти та відновлення ТЕС майже 19 млрд грн, а також у ремонти й модернізацію електромереж – 12 млрд грн, передає Енергореформа.
Про це повідомив енергохолдинг в Телеграм-каналі 26 лютого.
"З початку повномасштабного вторгнення росія атакувала теплоелектростанції компанії понад 220 разів. Не залишилося жодної станції, яка б не зазнала пошкоджень", – наголосили в "ДТЕК".
Зазначається, що крім генерації ворог б’є також по інфраструктурі електромереж: пошкоджено 1,4 тис. об’єктів розподільних мереж і 9 тис. ліній електропередачі.
"Ця зима стала найскладнішою для України з моменту відновлення незалежності. Попри масштабні руйнування, завдяки професійності та стійкості наших команд ми забезпечимо проходження опалювального сезону", – запевнив генеральний директор "ДТЕК" Максим Тімченко, слова якого наведено у повідомленні.
Енергохолдинг зазначив, що "ДТЕК" майже пройшов найскладнішу зиму, проте в компанії вже готуються до наступного опалювального сезону 2026/27, плануючи з огляду на ситуацію спрямувати на ремонти та підготовку EUR300 млн.
Джерело: https://t.me/dtek_ua/4077
Всеукраїнське галузеве об'єднання "Федерація роботодавців нафтогазової галузі" (ФРНГ) та Асоціація операторів критичної інфраструктури України (АОКІ) уклали меморандум про партнерство та співпрацю, передає Енергореформа.
НАЕК "Енергоатом" в рамках підготовки до осіннє-зимового періоду 2026/2027 виконує планово-попереджувальні ремонти на атомних станціях в середньому на чотири доби швидше, ніж передбачено, а в середині червня планує завершити половину з них, передає Енергореформа.
НАЕК "Енергоатом" зацікавлений в об’єктивному розслідуванні справи НАБУ і САП щодо можливих зловживань при реалізації проєкту добудови Ташлицької ГАЕС у Миколаївській області та всебічно сприяє правоохоронним органам, передає Енергореформа.