Члени дирекції ПАТ "Центренерго" Євген Мірошниченко та Лариса Чигрина залишили свої посади з 11 серпня у зв'язку із закінченням строку повноважень, передає Енергореформа.
Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку 14 серпня, на ці посади нікого не обрано.
Мірошниченко та Чигрин перебували на них два місяці – з 13 червня цього року.
Як повідомляла Енергореформа, Наглядова рада "Центренерго" призначила трьох членів дирекції, які приступили до своїх обов'язків з 22 червня, терміном до 22 серпня 2023 року: Сергія Білоуса, який раніше працював гендиректором ДП "Регіональні електричні мережі" та директором ТОВ "Об'єднаний енергоресурс", Юлію Кочаток, яка має досвід роботи тво директора ДП "Держвуглепостач" та заступника директора ДП "Укрвугілля", а також Єгора Рядинського з досвідом роботи на різних посадах у Національній поліції та Державному бюро розслідувань (ДБР).
Повноваження виконувача обов'язків гендиректора компанії з 23 травня та до припинення повноважень у встановленому порядку покладено на члена дирекції генкомпанії Віктора Спичку.
"Центренерго" експлуатує 23 блоки (18 – пиловугільні та п'ять – газомазутні) на Вуглегірській, Зміївській та Трипільській ТЕС.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.