У Львівській області в приватному будинку виявлені тіла двох людей, попередньою причиною загибелі яких є отруєння чадним газом, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство енергетики.
Згідно з його інформацією в Телеграм-каналі, через витік газу на газопроводі-вводі у Львові припинено постачання газу 20 споживачам, у Кременецькому районі Тернопільської області – 8 побутовим споживачам.
Через пошкодження підземного розподільного газопроводу в Дніпровському районі Дніпропетровської області без газопостачання залишилися 27 споживачів.
Водночас через технологічні порушення на газових мережах в Ужгородському районі газопостачання припинено 380 споживачам.
У Коломиї Івано-Франківської області внаслідок пожежі в багатоповерховому житловому будинку від газопостачання відключено 18 споживачів.
Без газу також залишилися споживачі у двох районах Київської області – у Бориспільському районі внаслідок витоку газу на підземному розподільному газопроводі припинено газопостачання 68 приватним будинкам, у Білоцерківському – через витік газу в багатоквартирному будинку відключені від постачання газу 6 споживачів.
Джерело: https://t.me/energyofukraine
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.