Ексчленкиня Національного енергорегулятора НКРЕКП та його голова в 2018-2019 роках Оксана Кривенко повідомила про закриття щодо неї справи "Роттердам+", передає Енергореформа.
"Справу "Роттердам+" щодо мене остаточно закрито. Сьогодні рішення суду про мою непричетність набуло чинності. Мене звільнено від будь-якої кримінальної відповідальності", – написала Кривенко у своєму Facebook 26 серпня.
Вона додала, що ніколи не була і не могла бути причетною до цієї справи, а попереду її чекають нові виклики.
Як повідомляла Енергореформа, співрозмовники інтернет-порталу "Енергореформа", близькі до уряду, називали Оксану Кривенко одним з претендентів на посаду генерального директора "Оператора газотранспортної системи України". Вона у травні 2025 року була призначена на посаду директорки з регуляторних питань "ОГТСУ".
Прийом заявок на посаду очільника "ОГТСУ" завершився 31 березня, ні про прийняті рішення, ні про відміну конкурсу не повідомлялося.
У травні 2025 року Міненерго внесло зміни у статут компанії, згідно з якими голова правління обирається не простою, а кваліфікованою більшістю голосів, отже, для цього потрібно не менше 4 членів НР.
Джерело: https://www.facebook.com/Ok.Kryvenko/posts/pfbid0TVYw6bh6f29Cjo5kuo39UXtF41EnETaTWJAUy6bPx1UBFFdq1XJtQqDBUWVLPo17l
Фото з ФБ Оксани Кривенко
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.