Російські ворожі війська вчергове обстріляли одне з енергетичних підприємств ДТЕК Енерго 4 листопада, це вже 12-та атака за місяць, передає Енергореформа.
Про це повідомила компанія у Facebook.
"Сьогодні від ракетних обстрілів вчергове постраждало одне з підприємств ДТЕК Енерго. Це вже 12 атака на енергетичні підприємства компанії за останній місяць", – йдеться у повідомленні.
За попередньою інформацією компанії, під час сьогоднішнього обстрілу постраждалих нема, але енергетичне обладнання підприємства зазнало суттєвих ушкоджень.
"Після закінчення обстрілів працівники підприємства оперативно розпочнуть усунення наслідків та відновлення роботи. Задля безпеки на об’єктах знаходяться тільки критично необхідні співробітники. Всі інші працюють у віддаленому режимі", – описали ситуацію в ДТЕК.
Раніше повідомлялося про обстріли Запорізької та Донецької областей.
Фото з архіву.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.