Енергетики Миколаївської області за координації Міністерства енергетики отримали 680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт від міжнародних партнерів, передає Енергореформа.
Про це повідомив глава Міненерго Герман Галущенко.
Згідно з повідомленням у Телеграм-каналі міністерства за результатами відвідання Галущенком Миколаївської області 23 березня, ще майже EUR4 млн з Фонду енергетичної підтримки України найближчим часом буде спрямовано на закупівлю енергетичного обладнання та матеріалів для потреб області.
"Ворог прицільно обстрілював прифронтову Миколаївщину, намагаючись залишити без світла і тепла тисячі людей. Але наші енергетики завдяки своєму героїзму, професіоналізму та підтримці міжнародних партнерів швидко відновили пошкоджену інфраструктуру", – зазначив Галущенко, слова якого наводяться у повідомленні Міненерго.
Під час наради міністра з керівництвом області та очільниками енергетичних підприємств обговорили поточний стан енергозабезпечення регіону та заходи щодо підготовки до наступного опалювального сезону, зазначили в Міненерго.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.