Ексміністр енергетики та юстиції Герман Галущенко зміг би знайти на заставу для виходу з-під арешту 20-30 млн грн, передає Енергореформа.
Про це він повідомив під час засідання Вищого антикорупційного суду (ВАКС), де розглядається питання обрання запобіжного заходу.
"Думаю, приблизно 30 млн грн я б знайшов. Гаразд, 20 млн грн", – сказав ексміністр енергетики.
Перед цим в ході засіданні він так прокоментував обсяг застави в 425 млн грн, який просила сторона звинувачення: "Такий розмір застави – це вирок. Я роками буду сидіти в СІЗО, бо в мене такої суми немає, і в мого оточення теж".
Як повідомлял агентство "Інтерфакс-Україна", ВАКС 17 лютого розглядає клопотання про застосування запобіжного заходу ексміністру енергетики Герману Галущенко, підозрюваному по справі "Мідас".
Спікер Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Ольга Постолюк повідомила агентству "Інтерфакс-Україна", що прокуратура проситиме суд про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в 425 млн грн.
Колишнього міністра енергетики України Галущенка було затримано при спробі виїзду з України "у межах справи "Мідас" 15 лютого.
16 лютого йому повідомили про підозру у справі "Мідас": інкриміновано відмивання коштів та участь у злочинній організації.
За інформацією антикорупційних органів, через довірену особу ексміністра злочинна організація отримала понад $112 млн.
Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=LqWlbmMYCYo
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.