Генеральний директор ТОВ "Оператор ГТС України" Дмитро Липпа в кінці опалювального сезону 2024-25 років піде зі своєї посади, передає Енергореформа.
"Так, після завершення опалювального сезону 2024/2025 я закінчую працювати на посаді ГД Оператора ГТС. Вже видно кінець зими, і можна сказати про це вголос, процес починається і він має пройти якісно", – написав він на своїй сторінці в Facebook 12 лютого.
За словами Липпи, найближчим часом буде оголошено конкурс через рекрутингову агенцію на посаду нового керівника ОГТСУ.
"Обирає керівника наглядова рада (все дуже адекватно). Я на місці до моменту призначення нового директора (але просив керівників мати совість по строкам)", – зазначив нинішній очільник компанії.
Дмитро Липпа почав виконувати обов'язки генерального директора ТОВ "Оператор ГТС України" у березні 2023 року. Він закінчив Київський національний економічний університет ім. Гетьмана, має ступінь МВА бізнес-школи IMD (Швейцарія). До переходу в ОГТСУ очолював металургійне підприємство "Каметсталь".
Джерело: https://www.facebook.com/share/p/1AxbwuTAfr/
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.