Кабінет міністрів звільнив Олександра Павліченка з посади заступника міністра енергетики України з питань європейської інтеграції, передає Енергореформа.
Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 23 липня.
Павліченко перебував на посаді з квітня 2025 року.
Як повідомляла Енергореформая, 17 липня Верховна Рада призначила Світлану Гринчук, яка майже рік до цього обіймала посаду міністра захисту довкілля та природних ресурсів, міністром енергетики України. 21 липня уряд звільнив першого заступника міністра енергетики Юрія Шейка.
За інформацією на сайті Міненерго, чинними заступниками міністра поки залишаються Микола Колісник, Роман Андарак, Анатолій Корзун, Олександр В'язовченко. Втім, останні два, найімовірніше, теж залишать свої посади. Інформація про них уже недоступна на сайті Міненерго, як і про звільненого Павліченка.
Держсекретар Міненерго Сергій Суярко.
Джерело: https://t.me/tmelnychuk/6308
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.