Харків сьогодні має відпрацьований план підготовки до зими, і він чи не єдине місто в Україні з таким детальним планом, передає Енергореформа.
Про це повідомив радник прем'єр-міністра Юрій Бойко.
"По Харкову є хороший план підготовки до зими: детальний, з розумінням, що робимо, де робимо, які локації, які потужності, на чому вони мают працювати, як інтегруємо до мереж", – сказав Бойко на брифінгу в Медіа-центрі Києва 16 травня.
За його словами, у цьому плані приблизно на 60% передбачається гуманітарного обладнання.
Водночас Бойко наголосив, що "такий грунтовний, відпрацьований на рівні місцевої влади та місцевих підприємств план" він поки що бачив, на жаль, тільки по Харкову.
Як повідомляла Енергореформа, після весняних атак РФ по енергосистемі в Харкові та прилеглих районах з квітня почали вводитися планові обмеження енергопостачання, під які одночасно підпадали приблизно від 100 до 200 тис. споживачів. 16 травня радник прем'єра Юрій Бойко повідомив, що мережеві обмеження, через які не було можливосі подати необхідну кількість електрики, зняті, але залишатьсяобмеження на рівні з усією Україною, які почали вводии з 14 травня після чергової атаки росіян 8 травня на генерацію, що призвело до дефіциту е/е.
На початку квітня мер міста Ігор Терехов зазначав, що ворог знищив майже всю його критичну інфраструктуру.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.