Херсонська ТЕЦ не може працювати в звичайному режимі через завдані російськими агресорами удари, яких тільки з початку року було понад 10, передає Енергореформа.
Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.
"Херсонська ТЕЦ знову під обстрілами росіян – артилерія та дрони. Більше 10 прицільних ударів за два дні цього року. Сьогодні вранці – чергова атака. Чотири прильоти", – написав Корецький у Facebook 2 січня.
За його словами, фахівці компанії працюють на місці, наскільки це можливо: оцінюють ступінь руйнувань й планують подальші дії.
Корецький наголосив, що через завдані удари Херсонська ТЕЦ більше не може працювати у звичайному режимі, тому "Нафтогаз" координує свої дії з місцевою владою, щоб якнайшвидше забезпечити містян теплом.
"Опрацьовуємо різні варіанти. Для нас принципово захищати людей і швидко реагувати навіть у таких умовах", – вказав керівник компанії.
Він додав, що "Нафтогаз" вже доставив 1000 електрообігрівачів для жителів міста, також планує забезпечити ще 1500 обігрівачів із газовими балонами.
Джерело: https://www.facebook.com/sergii.koretskyi.page/posts/pfbid0ZAtiDwpUcv6oEnegPyfKmMEpjXr2g8UxAE2mxS5VqD4gN1FUfuR72G5T4WtTaanol
Фото з довоєнного архіва
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.