КП "Київтеплоенерго" отримало міжнародний сертифікат з охорони здоров’я та безпеки праці, передає Енергореформа.
Відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 45001:2018 "Система менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці" засвідчує розвиток стійкої культури та безпеки праці, а також вдосконалення робочих процесів комунального підприємства, йдеться у повідомленні прес-служби КП 13 січня.
"Для нас сертифікація за міжнародними стандартами в сфері охорони праці – важлива подія, бо йдеться про безпеку та здоров’я людей. Водночас це важлива складова стратегії розвитку підприємства, найголовніше завдання якої полягає у модернізації енергосистеми столиці, підвищенні рівня її енергоефективності, якості послуг та сервісу, – зазначила заступник директора КП Юлія Орел, чиї слова цитує прес-служба.
Як там уточнили, цей сертифікат "Київтеплоенерго" отримало першим серед комунальних підприємств столиці, а впровадження міжнародних стандартів праці на підприємстві тривало майже два роки.
Процес впровадження вимог стандарту ISO 45001:2018 контролювали представники міжнародного органу сертифікації. Вони провели діагностичний, передсертифікаційний та сертифікаційний аудити діючої системи охорони здоров’я й безпеки праці комунального підприємства, роз’яснили у КП.
До завершення сертифікаційного циклу в 2024 році робота системи контролюватиметься за допомогою наглядових аудитів.
Важливі деталі:
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.