"КП "Київтеплоенерго", як і інші комунальні підприємства столиці, було попереджено про вимоги наказу Міністерства охорони здоров'я про усунення невакцинованих працівників від виконання обов'язків. Відповідно, за цей час були здійснені всі можливі заходи щодо інформування та вакцинації персоналу, які не суперечили чинному законодавству та не мали ознак порушення конституційних прав та свобод громадян”, – зазначено у повідомленні.За інформацією КТЕ, наразі 90% співробітників підприємства із загальної чисельності персоналу 9,3 тис. осіб отримали "зелений" сертифікат. У тому числі у найбільшому структурному підрозділі КП "Київські теплові мережі" вакциновано 93% із 5,5 тис. осіб.
"Київтеплоенерго" заздалегідь розробило план заміщення оперативного невакцинованого персоналу на підприємстві загалом та у СП "Київські теплові мережі" зокрема. Ми змінили графіки роботи та перерозподілили обов'язки. Тому усунення працівників без "зеленого" сертифікату не вплине на стабільність теплопостачання та терміни усунення аварійних пошкоджень обладнання та мереж", – зазначив директор СП "Київські теплові мережі" КП "Київтеплоенерго" Василь Деревицький, слова якого наведені у прес-релізі.КП "Київтеплоенерго" забезпечує 90% потреб Києва у теплі та майже 60% – в електроенергії. Підприємство повністю належить Києву, є оператором системи централізованого теплопостачання міста, що складається з двох великих газових ТЕЦ, 15 великих, 168 малих та середніх котелень, 2800 км теплових мереж, понад 9400 теплових пунктів та сміттєспалювального заводу "Енергія".
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.