Комітет з питань роботи ринків електроенергії, який почав працювати в Асоціації сонячної енергетики України очолив ексглава "Оператора ринку" Володимир Євдокімов, передає Енергореформа.
Як зазначається в повідомленні АСЕУ на сайті 6 лютого, ключові завдання новоствореного Комітету – це підтримка комерційних та приватних СЕС щодо їх роботи на оптовому та роздрібному ринках е/е, а також розробка дієвих та спільних рішень з удосконалення існуючої нормативної бази, яка регулює питання роботи ринків е/е та інші питання, повʼязані з трейдингом.
АСЕУ вказує, що голова Комітету з питань роботи ринків е/е Володимир Євдокімов – експерт з елекроенергетичних ринків, науковець в галузі моделювання в енергетиці, який має за плечима багаторічний досвід роботи в енергетичній сфері, зокрема як керівник "Оператора ринку" та член Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг.
Якповідомляла Енергореформа, планами створити незабаром комітет з питань роботи ринків, який буде займатися цілою низкою питань на цьому напрямку, в тому числі роботи з трейдерами та постачальниками, в інтерв’ю Енергореформі ділився голова АСЕУ Владислав Соколовський.
Джерело: https://aseu.org.ua/
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.