Кредит в 4,7 млрд грн, виданий ПриватБанком Групі Нафтогаз, є найбільшим кредитом держбанку на підтримку енергетики з початку повномасштабної війни та першим для "Нафтогазу", передає Енергореформа.
Про це повідомила фінансова установа.
"Ми розглядаємо підтримку енергетики як ключовий елемент нашої місії – бути фінансовою опорою країни у складні часи. Це не просто кредитне рішення, а внесок у стабільність держави та добробут мільйонів українців", – прокоментував член правління ПриватБанку з питань корпоративного бізнесу та МСБ Євген Заіграєв, слова якого наводяться в релізі банку 23 липня.
Він висловив подяку керівництву Групи Нафтогаз "за довіру, конструктивну співпрацю та спільну відповідальність за майбутнє енергетичної безпеки України".
Як зазначили в банку, кредитування стало новим етапом у межах послідовної підтримки української енергетики, яку ПриватБанк здійснює з перших місяців вторгнення.
Як повідомляла раніше 23 липня Енергореформа, Група Нафтогаз залучила 4,7 млрд грн кредиту ПриватБанку для наповнення ПСГ необхідними обсягами газу.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.