Критична інфраструктура Тернопільської області після масованої атаки РФ безпілотниками в ніч на 26 листопада заживлена, енергетики працюють над підключенням всіх споживачів, передає Енергореформа.
Про це повідомило АТ "Тернопільобленерго".
"Наразі вся критична інфраструктура заживлена. Звертаємось до всіх споживачів Тернопільщини з розумінням поставитись до ситуації. На цей час задіяні всі ремонтні бригади компанії для поступового відновлення електропостачання побутовим та юридичним клієнтам, виходячи із наявних потужностей в "Тернопільобленерго", – йдеться в повідомленні в його Facebook.
Оператор вказав, що зараз його оперативним персоналом здійснюється оцінка пошкоджень та проводиться робота із заживлення споживачів.
"Ситуація з заживленням динамічно змінюється, енергетики працюють для відновлення світла у ваших домівках", – пояснило обленерго.
Як повідомляла Енергореформа, зранку 26 листопада Тернопільська обласна адміністрація поінформувала, що російські БПЛА пошкодили один з об'єктів критичної інфраструктури в Тернопільській області під час нічної атаки. За даними НЕК "Укренерго", в області діють аварійні відключення е/е.
Джерело: https://www.facebook.com/ternopiloblenerho/posts/pfbid0v9A87QiGCK3Vxe5M1TB3wu1fJG8te1geHnAEinxK5LG7K5xAwhhDygwo18dP5NU9l
Фото з архіва.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.