Kyiv School of Energy Policy (KSEP) 27 лютого проведе вебінар "Фукусіма: уроки та виклики", передає Енергореформа.
Як зазначається в анонсі, онлайн-захід про ядерні загрози та безпекові питання відбудеться на платформі Zoom.
На ньому планується обговорити першопричини та наслідки трагедії на атомній електростанції у Фукусімі в 2011 році, дослідити, як пов’язане відновлення Фукусіми з Україною, зокрема після Чорнобильської катастрофи 1986 року. Крім того, на вебінарі будуть розглянуті й постійні загрози, пов’язані з російською окупацією Запорізької атомної електростанції.
"Наші доповідачі Шон Берні та Ян Ванде Путте, експерти з Greenpeace, поділяться своїми дослідженнями та аналізом катастрофи на Фукусімі та її наслідків для глобальної ядерної політики", – йдеться в анонсі.
КОЛИ: 27 лютого 2024 року
17:00-18:30 (за київським часом)
ДЕ: онлайн (на платформі Zoom)
МОВА: англійська (з синхронним перекладом українською)
Реєстрація за посиланням
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdIYI2ALQ8Skr.../viewform
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.