Кабінет міністрів призначив Ганну Лігун заступником міністра енергетики, попередньо звільнивши з цієї посади Миколу Колісника, передає Енергореформа.
Відповідні розпорядження від 25 лютого розміщені на Урядовому порталі.
Згідно з розпорядженням про звільнення, Колісник подав заяву за власним бажанням. Він у Міненерго опікувався, зокрема, нафтогазовими питаннями.
Відповідно до інформації в Єдиному державному реєстрі декларацій, Лігун подавала річну декларацію про доходи за 2025 рік як заступник генерального директора - керівник експертної групи з видобутку вуглеводнів та аналітики функціонування нафтогазових ринків. Вона вже внесена у відповідний розділ на сайті Міненерго, але поки без біографії.
Раніше джерела Енрегореформи зазначали, що Колісник перейде на роботу в Групу "Нафтогаз".
Джерела:
https://public.nazk.gov.ua/documents/list
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.