Національна мережа АЗК Parallel стала новим партнером програми підтримки військових Плюси в застосунку Армія+, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство оборони на своєму сайті, зазначивши, що тепер для військових доступні спеціальні пропозиції від п’яти мереж АЗК.
"Пропозиція компанії – 4 грн знижки за кожен літр бензину та дизелю PERFEKT, 2 грн – за літр бензину та дизелю ЄВРО та 1 грн – за літр газу. Також користувачі зможуть заощадити 20% на продуктах кафе та 10% на товарах маркету, крім алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями мережі", – йдеться в повідомленні Міноборони.
Там пояснили, що для використання пропозиції необхідно згенерувати QR-код Parallel через сервіс Плюси та надати його оператору на касі перед оплатою для активації знижки. Його можна використовувати під час кожної покупки до кінця місяця.
Міноборони вказує, що раніше проведене опитування щодо програми Плюси показало: найочікуванішими пропозиціями серед військових є знижки від мереж АЗК. Категорію "паливо та енергетика" обирали найбільше – 44% відповідей.
Міноборони наголосило, що продовжуватиме розширювати кількість пропозицій для військових в паливній сфері.
За словами власника та генерального директора мережі АЗК Parallel Олександра Дубініна, наведеними в релізі компанії, значна частина мережі розташована в прифронтових регіонах, "і ми робимо все можливе, щоб навіть в таких умовах забезпечити наших клієнтів якісним паливом та сервісом".
Програма Плюси стартувала у грудні 2024 року, щоб об’єднати великі бізнеси й надавати спеціальні пропозиції на товари та послуги для військових.
За цей час пропозиціями скористалися вже більше 4 млн разів і заощадили на них понад 358 млн грн.
Компаніями, які долучилися до програми, стали "Укрзалізниця", UKRNAFTA, Нова пошта, WOG, ОККО, ROZETKA, Ukrarmor, Multiplex, Балістика, Наш Формат, Autotrans та UTactic.
Джерело: https://mod.gov.ua/news/naczionalna-merezha-azk-parallel-stala-novim-partnerom-programi-plyusi-v-armiya
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.