АТ "Миколаївобленерго" доправило до Херсона 2 ремонтні бригади з метою прискорення заживлення мікрорайона "Корабел", знеструмленого внаслідок підтоплення після підриву агресором Каховської ГЕС, передає Енергореформа.
Як зазначає у релізі прес-служба "Миколаївобленерго", 2 бригади миколаївських енергетиків протягом 3 тижнів допомагали херсонським колегам у відновленні електроживлення мікрорайону "Корабел", що найбільше постраждав внаслідок підтоплення – значна частина енергообладнання тут була пошкоджена чи повністю виведена з ладу.
За словами в.о. генерального директора розподільної компанії Вадима Данилківа, на прохання начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна до Херсона було відряджено бригаду групи ізоляції з електролабораторією та бригаду з ремонту кабельних ліній.
"Саме кабельні лінії внаслідок підтоплення постраждали найбільше, а їхнє відновлення забирає більше часу через ускладнений доступ, і для пришвидшення процесу зайві руки не завадять", – пояснив Данилків.
За інформацією прес-служби "Миколаївобленерго" днями живлення більшої частини мікрорайону було відновлено, а Херсонська ОВА подякувала миколаївським енергетикам за допомогу.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.