Міністерство енергетики України передало АТ "Сумиобленерго" 8 тонн енергетичного обладнання для проведення відновлювальних і ремонтних робіт, передає Енергореформа.
Згідно з повідомленням у Телеграм-каналі міністерства 23 лютого, до складу переданого вантажу увійшли, зокрема, акумулятори, генератори, силові трансформатори.
У міністерстві підсумували, что в цілому за його координації енергетикам Сумської області було передано понад 113 тонн обладнання для відновлювальних робіт від міжнародних партнерів.
"Сумщина – прикордонна область, енергетична інфраструктура якої зазнає регулярних обстрілів з боку російських варварів. Енергетики регіону цілодобово працюють над відновленням електро- та теплопостачання, і передане їм обладнання допоможе проводити ремонтні роботи ще оперативніше", – вважає глава Міненерго Герман Галущенко, слова якого наводяться у повідомленні.
При цьому він подякував Великобританії, Канаді та Німеччині за допомогу.
Як повідомляла Енергореформа, за даними Міненерго на 1 лютого поточного року до Фонду підтримки енергетики України, створеного Секретаріатом Енергетичного співтовариства у квітні 2022 року, надійшло EUR 144,366 млн, з яких було розподілено EUR 108 млн на закупівлю енергетичного обладнання, палива, послуг для задоволення критичних українських енергетичних компаній.
Фото з архіву.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.