"Арбітраж присудив Росії виплатити українській компанії компенсацію у розмірі $267млн", – повідомив енергохолдинг у Телеграм-каналі 2 листопада.Там нагадали, що судовий процес за позовом "ДТЕК Крименерго" проти Росії тривав з 2017 року.
"росія має бути під постійним тиском – на полі бою, санкційним, юридичним. Зі свого боку, і я, і всі мої бізнеси зробимо для цього все можливе. 24/7 ми будемо працювати над тим, щоб ворог був притягнутий до відповідальності та заплатив за розв'язану війну, за кожен злочин проти України та українців, за порушення міжнародного права", – прокоментував акціонер ДТЕК Рінат Ахметов, слова якого наведено у релізі на сайті.Як він зазначив, рішення Міжнародного арбітражного суду свідчить, що світова система правосуддя стоїть на боці правди та справедливості, а сьогодні було зроблено лише перший крок для відновлення правильного світового порядку.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.