Служба безпеки Групи Нафтогаз спільно з Національною поліцією України затримали викрадачів нафтопродуктів, які намагалися незаконно врізатися в нафтопровід у Житомирській області, передає Енергореформа.
Про це повідомив глава Групи Олексій Чернишов.
"6 осіб спіймали на гарячому під час незаконної врізки в нафтопровід в Житомирській області. Затримали завдяки злагодженій роботі відповідних підрозділів безпеки Групи Нафтогаз", – написав він на своїй сторінці у Facebook 18 жовтня.
При цьому Чернишов додав, що також було вирахувано спільника злодіїв з числа працівників Групи – старшого інспектора відділу охорони ДП "Нафтогазбезпека". За його словами, цього працівника звільнено і тепер він відповідатиме перед законом.
"Будь-який натяк на корупцію для мене неприпустимий. Красти у держави, а, значить, в українців, я не дозволю. Жодного компромісу з корупцією! Наслідки будуть негайно, застерігаю", – прокоментував глава "Нафтогазу".
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.