За травень 2025 року підприємства групи Нафтогаз сплатили до бюджету понад 7,8 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, передає Енергореформа.
Про це повідомила компанія у релізі 18 червня.
"З цих коштів до державного бюджету було перераховано 7,2 млрд грн, до місцевих бюджетів – 640 млн грн", – йдеться у релізі на сайті у середу.
За підрахунками групи, всього з початку цього року податкові надходження від її компаній склали 38,1 млрд грн.
"Нафтогаз традиційно залишається одним із найбільших платників податків України, забезпечуючи фінансову стабільність країни в умовах війни та складних економічних викликів. Сума сплачених податків для нас – не просто цифра. Це – реальні дії, які підтримують нашу державу", – прокоменттував очільник "Нафтогазу" Сергій Корецький.
Як повідомляла Енергореформа, за квітень 2025 року "Нафтогаз" сплатив 7,1 млрд грн податків, з яких до державного бюджету група перерахувала 6,4 млрд грн, до місцевих бюджетів – 692 млн грн.
Джерело: https://www.naftogaz.com/
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.