ТОВ "Нафтогаз Трейдинг" уклав понад 60% договорів на поставки газу з підприємствами теплокомуненерго та ОСББ із більш ніж 1 тис. заявок від них, передає Енергореформа.
Про це повідомила Група Нафтогаз.
Як зазначається у релізі на сайті Групи 2 жовтня, всього станом на вечір укладено 644 договори, з яких 249 із ТКЕ та 395 – із ОСББ, ще 178 заявок на укладення договору відправлено на доопрацювання.
Всього "Нафтогаз Трейдинг" на цей час отримав 1004 заявки.
У цілому, за його даними, планується підписання 1264 договор з виробниками тепла.
У компанії закликали їх не зволікати з підписанням зазначених договорів, щоб вчасно отримувати газ за умовами ПСО та не створювати ажіотажу у звʼязку з наближенням похолодання.
Там також нагадали про гнучкий механізм використання фіксованих обсягів газу виробниками тепла під час ОЗП, внаслідок чого зекономлений протягом місяця ресурс можна буде використати в наступних його періодах.
Крім того, "Нафтогаз" звернув увагу, що дата початку опалювального сезону і подачі тепла визначається індивідуально рішенням місцевої влади у кожному окремо взятому населеному пункті, зокрема, якщо середньодобова температура на вулиці не перевищуватиме 8 градусів протягом 3 діб.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.