31 березня на одному з енергетичних об’єктів комунального підприємства "Київтеплоенерго" ("КТЕ") у Голосіївському районі були виявлені кульові отвори, передає Енергореформа.
Про це компанія повідомила 1 квітня.
"Пошкоджено скління приміщення, де зазвичай перебуває персонал. На щастя, жоден зі співробітників енергетичного об’єкта не постраждав", – зазначили в "КТЕ".
На місце події викликали поліцію. Після огляду приміщення, де пошкоджено скління, слідчо-оперативна група виявила кулю.
За інформацією підприємства, причини інциденту лишаються незрозумілими.
За фактом обстрілу відкрито кримінальне провадження, поліція розшукує злочинців. Опитані свідки, проводиться експертиза виявленої кулі.
"Інцидент не несе загрози для тепло- та енергопостачання Голосіївського району, обладнання працює у штатному режим", – наголосили в "Київтеплоенерго".
Джерело: https://t.me/kyivteploenergo/1917
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.