Внаслідок чергового обстрілу росіянами Херсонської ТЕС з артилерії загинула працівниця хімцеху Ольга Басенко, передає Енергореформа.
Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.
"На жаль, важкі новини з Херсону. росіяни знову обстріляли ТЕЦ Групи "Нафтогаз", били з артилерії. Загинула Ольга Басенко, працівниця хімцеху. Співчуття родині, близьким і всьому колективу", – написав Корецький у своєму Facebook 26 березня.
Він зазначив, що з початку повномасшабного вторгнення "Нафтогаз" уже втратив 315 наших своїх працівників.
"росіяни системно цілять по Херсонській ТЕЦ, хоча жодного військового сенсу в цьому немає. Це чистий тероризм", – підкреслив очільник "Нафтогазу".
За його словами, команди працюють на місці настільки, наскільки це дозволяє безпекова ситуація, компанія координує свої дії з усіма службами.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.