Унаслідок обстрілів російськими агресорами об'єктів газотранспортної системи Харківської області, 13,5 тис. споживачів залишаються без газу, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство енергетики.
"Після ударів, яких завдав ворог у ніч на 12 жовтня по газорозподільних станціях (ГРС) у Харківській області, припинено газопостачання для 13,5 тис. домогосподарств. Тривають аварійно-відновлювальні роботи", – йдеться у його повідомленні в Телеграм-каналі 13 жовтня.
Нагадаємо, у ніч на 12 жовтня війська РФ здійснили удар по Харкову. На ранок міський голова Ігор Терехов зазначав, що за попередніми даними, є влучання по одному з районів на околиці міста.
12 жовтня Міненерго повідомляло, що внаслідок нічного обстрілу дронами пошкоджено проммайданчики двох ГРС у Харківській області, зокрема, проммайданчик ГРС, який живить ТЕЦ. Як зазначили у відомстві, пожежу на обох об'єктах локалізовано, робота ГРС не припинялася, загиблих та постраждалих немає.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.