"Проблеми з енергопостачанням мають під 300 тисяч абонентів у тих районах, де є мережеві обмеження. Кількість цих абонентів не змінюється. Трохи змінилися їхні графіки – з 2/12 до 2/8", – сказав Кудрицький у коментарі Енергореформі у Києві 7 лютого.Він зазначив, що в Одесі триває робота щодо підключення до генераторів об'єктів критичної інфраструктури, щоб більше електрики можна було дати населенню, і у зв'язку з цим ситуація має поступово покращуватися.
"Щойно ми зможемо досягти фіналу у відновленні наших об'єктів, вона покращиться суттєвіше", – підкреслив він.Як повідомляла Енергореформа з посиланням на главу "Укренерго" Кудрицького, станом на 5 лютого енергетикам вдалося підключити до електропостачання понад 200 тис. із 500 тис. споживачів в Одесі та Одеському районі, знеструмлених через аварію підстанції 4 лютого вранці.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.