Увечері 15 травня внаслідок обстрілів російських окупантів, який став третім з початку травня по генерації ДТЕК Енерго, вчергове постраждала одна з теплоелектростанцій компанії, передає Енергореформа.
"Унаслідок атаки пошкоджено обладнання ТЕС. Після припинення обстрілів енергетики розпочали ліквідацію їх наслідків. На щастя, обійшлося без постраждалих", – йдеться у повідомленні ДТЕК у Телегам-каналі 16 травня.
Як зазначили в компанії, це вже третя атака на генеруючі підприємства компанії з початку травня, а всього з вересня минулого року теплоелектростанції ДТЕК Енерго були атаковані 33 рази.
Як повідомляла Енергореформа, за інформацією Міненерго, ворог за минулу добу завдав артилерійського удару по одному з об'єктів генерації в Донецькій області, внаслідок чого зафіксовано пошкодження магістральної лінії електропередачі.
Також під час обстеження території було знайдено вибухонебезпечні уламки поруч зі складом паливних матеріалів.
Жертв серед персоналу немає.
Фото з архіву.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.