АТ "Оператор ринку" в рамках третього сезону соціальної Програми щодо підвищення обізнаності про роботу ринку електричної енергії України проведе консультації за тижневим пакетом "Модель ринку", передає Енергореформа.
Вони триватимуть з 13 по 17 жовтня.
В цілому Програма охоплює такі напрями:
"Попри всі виклики – війна, обстріли – інтерес до Програми зростає. Ми переконані: кожна ініціатива, кожен вчасно виконаний обов’язок наближає нас до відновлення та розвитку країни», – прокоментував генеральний директор "Оператора ринку" Олександр Гавва.
Він звернув увагу, що внески учасників Програми перераховуються на потреби Збройних Сил України.
"Для нас Програма – це не просто освітній продукт. Це внесок у підвищення енергетичної грамотності, сталість економіки та підтримку обороноздатності країни. Кожен учасник Програми, інвестуючи у свої знання, одночасно інвестує у Перемогу України", – зазначив Гавва.
Оператор ринку підрахував, що за рік роботи Програми на потреби Збройних Сил України зібрано понад 5,5 млн грн.
Всього 484 учасники програми отримали нові знання, а кілька сотень підприємств покращили свою участь у ринку завдяки цим знанням. Крім того, ще одним позитивним результатом програми є те, що в межах єдиної професійної спільноти налагоджені сотні контактів і співпраць, зазначає оператор.
Третій сезон Програми щодо підвищення обізнаності про роботу ринку електричної енергії України триває. Найближчі дати тут https://ikp.oree.com.ua
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.