Польський концерн PKN Orlen завершив поглинання 267 АЗС в Австрії, довівши таким чином кількість АЗС групи до майже 3,5 тис. в 7 країнах, передає Енергореформа.
Про це повідомив головний виконавчий директор концерну Даніель Обайтек.
"Австрія офіційно стала наступним ринком групи ORLEN! Там ми завершили поглинання 267 АЗС. Таким чином, маючи майже 3500 закладів у 7 країнах, ми зміцнюємо свої позиції як найбільша та найсучасніша мережа в Центральній Європі!", – написав Обайтек у мережі Х 8 січня.
Як повідомляло агентство "Інтерфакс-Україна", у липні 2023 року Orlen оголосив про плани охопити 10% на роздрібному ринку моторного палива Австрії. Тоді Обайтек зазначав, що концерн планує придбати понад 266 станцій в Австрії, що працюють під брендом Turmol. Після завершення угоди Orlen мала стати третьою за величиною мережею в цій країні.
Згідно з інформацією на сайті компанії, Orlen створює найбільшу мережу АЗС у Центральній Європі.
Джерело: https://twitter.com/DanielObajtek
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.