Обсяг податків, сплачених мережею АЗК "Параллель" у першому півріччі 2025 року до бюджетів усіх рівнів, склав понад 724 млн грн, передає Енергореформа.
Про це повідомила компанія в релізі.
"Параллель" перерахувала понад 724 млн грн податків і зборів за перше півріччя 2025 року. Зокрема, 414 млн грн становив акцизний податок, 278 млн грн – ПДВ. Крім того сплачено 13 млн грн податку на прибуток і 2,4 млн грн військового збору", – йдеться в релізі.
За словами СЕО та власника компанії "Параллель" Олександра Дубініна, компанія продовжує реалізацію комплексної програми оновлення автозаправних станцій, що передбачає модернізацію об’єктів, підвищення якості сервісу та зручності для клієнтів.
Згідно з релізом, кількість АЗК під ТМ Parallel зросла до 76. Вони працюють у Дніпропетровській, Одеській, Київській, Черкаській, Чернігівській, Полтавській і на підконтрольній Україні території Донецької та Запорізької областей.
Як повідомлялося, до війни мережа під ТМ Parallel нараховувала 132 АЗС. Внаслідок повномасштабного вторгнення "Параллель" втратила або зупинила роботу більшої частини об’єктів.
У 2024 році група спрямувала понад 1,7 млрд грн податків і зборів до бюджетів різних рівнів.
Компанія "Параллель" – член Нафтогазової асоціації України, до складу якої входять найбільші оптові, роздрібні, видобувні, переробні підприємства, що представляють національний, міжнародний, приватний і державний бізнес, серед них: WOG, ОККО, Shell, AMIC Україна, SOCAR, KLO, Parallel, UPG, Укрнафта та Укргазвидобування. Компанія "Параллель" регулярно входить до 10-ки найбільших українських імпортерів пального.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.