"Після призначення на зазначену посаду підозрюваний спільно з керівництвом так званої ДНР вчиняв дії, спрямовані на відключення потужностей електричної енергії від Об'єднаної енергетичної системи України, самовільну передачу ліній електропостачання та підстанцій окупаційній владі для задоволення їхніх потреб", – наголошується в повідомленні.Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює ГУ Нацполіції у Києві за матеріалами Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України.
"За цією лінією починається кримінальна відповідальність. Колишній працівник середньої ланки одного з регіональних відділень компанії цю "червону лінію" перейшов і відчуває на собі наслідки. Його було звільнено ще в березні, і зараз йому потрібно готуватися до співпраці зі слідством, а не з окупантами", – підкреслив Кудрицький.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.