Російські агресори атакували дронами та ракетами енергетичні об’єкти у Дніпропетровській, Черкаській, Кіровоградській, Івано-Франківській областях, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство енергетики.
За його інформацією в Телеграм, внаслідок ударів по об’єктах генерації у Дніпропетровcькій, Черкаській та Кіровоградській областях є пошкодження обладнання. Також пошкоджений енергетичний об’єкт в Івано-Франківській області.
Міненерго уточнило, що знеструмлювалися підстанції та, як наслідок, споживачі, в тому числі, об’єкти комунальної сфери, місцева промисловість, населення, а також залізниця без збоїв в русі потягів.
Пізніше премьєр-міністр Денис Шмигаль у своєму Телеграмі написав, що є пошкодження енергетичної інфраструктури у Дніпропетровській, Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Черкаській, Чернівецькій областях. У деяких регіонах застосовані аварійні відключення.
Як повідомляла Енергореформа, внаслідок нічної атаки РФ пошкоджено три ТЕС ДТЕК.
За інформацією НЕК "Укренерго", внаслідок атаки вночі 29 березня пошкоджені теплові та гідроелектростанції у центральних та західних регіонах, на Дніпропетровщині введено аварійні відключення, на Харківщині введено графіки погодинних відключень е/е.
Джерело: https://t.me/energyofukraine/1884
https://t.me/Denys_Smyhal/7284
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.