РФ атакувала об’єкти "Нафтогазу" на Харківщині та Житомирщині – глава компанії

13.05.2026 19:17
нафтогаз

13 травня вдень російські агресори вчергове атакували інфраструктуру Групи "Нафтогаз" одразу в кількох регіонах, передає Енергореформа.

Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.

"На Харківщині ворожий БПЛА пошкодив один із газовидобувних активів. Також під ударом був виробничий об’єкт у Житомирській області. Внаслідок атаки виникла пожежа", – написав Корецький у Facebook ввечері.

Він наголосив, що цього разу обійшлося без постраждалих.

"Щойно дозволить безпекова ситуація, розпочнемо оцінку наслідків і необхідні роботи, щоб якнайшвидше відновити пошкоджену інфраструктуру", – запевнив глава "Нафтогазу".

Як повідомляла Енергореформа, 9 травня російські війська атакували FPV-дроном автомобіль аварійної служби Групи "Нафтогаз" у Донецькій області, коли працівники їхали відновлювати газопостачання у прифронтовій Дружківці. Внаслідок удару автомобіль було повністю знищено, але працівники встигли евакуюватися та не постраждали.

Масована комбінована атака РФ 5 травня принесла серйозні руйнування об'єктів газовидобутку групи "Нафтогаз".
Тоді загинули три співробітники "Нафтогазу" та двоє працівників ДСНС. 

Всього з початку 2026 року РФ здійснила понад 100 масованих комбінованих атак на об'єкти групи "Нафтогаз", переважно газовидобутку, одні з останніх атак тривали п'ять днів поспіль – з 1 по 5 травня.

Джерело: https://www.facebook.com/100088633775719/posts/1001275839503533/?rdid=U8bHloLoYROjRmNU#

Фото з архіву.


Читайте також

Авторизация



Создать аккаунт


Авторизация

Возникла ошибка авторизации!
Извините, возникла ошибка авторизации. Пожалуйста, попробуйте еще раз (в окне социальной сети вам необходимо подтвердить авторизацию), или попробуйте авторизоваться через другую социальную сеть.

Пожалуйста проверьте свою почту
и перейдите по ссылке,
чтобы завершить свою регистрацию
на сайте.

Комментарий отправлен на модерацию