РФ вчергове здійснила атаки на теплоелектростанції ДТЕК, внаслідок чого постраждало їхнє обладнання, передає Енергореформа.
Про це повідомив енергохолдинг у своєму Телеграм.
"Це вже сьома масована атака на ТЕС компанії з жовтня. Загалом з початку повномасштабного вторгнення ТЕС ДТЕК були атаковані ворогом понад 210 разів", – йдеться в повідомленні.
ДТЕК зазначив, що через атаки на його ТЕС 4 енергетиків загинуло, 59 поранено.
Як повідомляла Енергореформа, внаслідок 9 з початку року масованої атаки РФ на енергетику на ранок 23 грудня майже повністю знеструмлені споживачі у Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях, повідомив в.о. міністра енергетики Артем Некрасов.
Крім того, за його словами, також є зумовлені обстрілами знеструмлення на Вінниччині, Чернігівщині, Житомирщині та у Донецькій, Дніпропетровській та Харківській областях.
Міненерго уточнило, що аварійні відключення електроенергії застосовуються у всіх регіонах України, і будуть відмінені після стабілізації ситуації.
За його інформацією, АЕС вимушено знизили потужність після атак на мережі, які забезпечують її видачу.
Джерело: https://t.me/dtek_ua/3518
Фото з архіва.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.