РФ дві доби поспіль б’є по енергетиці ДТЕК в Дніпропетровській області, деякі об’єкти атаковані кілька разів

19.06.2026 16:26
електроенергія

РФ дві доби поспіль здійснює масовані атаки енергооб’єктів ДТЕК, що призвело до значних пошкоджень обладнання, енергетики займаються відновленням безперервно, передає Енергореформа.

Про це повідомив енергохолдинг в Телеграм.

"Останні дві доби російські війська безперервно обстрілюють енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини дронами та артилерією. На деяких об’єктах виникли пожежі. Частину з них ворог атакував по кілька разів", – йдеться в повідомленні ДТЕК 19 червня.

Він наголосив, що об’єкти зазнали значних пошкоджень, а енергетикам доводиться працювати над їхнім відновленням без упину.

Як повідомляла Енергореформа, 17 червня РФ вдарила по енергетичному об'єкту ДТЕК в Дніпропетровській області, внаслідок чого без світла залишилися споживачі в 139 населених пунктах. Протягом дня енергетики поступово відновили електропостачання. 

Джерело: https://t.me/dtek_ua/4370

На фото: один з раніше пошкоджених енергооб'єктів.


Читайте також

Авторизация



Создать аккаунт


Авторизация

Возникла ошибка авторизации!
Извините, возникла ошибка авторизации. Пожалуйста, попробуйте еще раз (в окне социальной сети вам необходимо подтвердить авторизацию), или попробуйте авторизоваться через другую социальную сеть.

Пожалуйста проверьте свою почту
и перейдите по ссылке,
чтобы завершить свою регистрацию
на сайте.

Комментарий отправлен на модерацию