РФ дві доби поспіль здійснює масовані атаки енергооб’єктів ДТЕК, що призвело до значних пошкоджень обладнання, енергетики займаються відновленням безперервно, передає Енергореформа.
Про це повідомив енергохолдинг в Телеграм.
"Останні дві доби російські війська безперервно обстрілюють енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини дронами та артилерією. На деяких об’єктах виникли пожежі. Частину з них ворог атакував по кілька разів", – йдеться в повідомленні ДТЕК 19 червня.
Він наголосив, що об’єкти зазнали значних пошкоджень, а енергетикам доводиться працювати над їхнім відновленням без упину.
Як повідомляла Енергореформа, 17 червня РФ вдарила по енергетичному об'єкту ДТЕК в Дніпропетровській області, внаслідок чого без світла залишилися споживачі в 139 населених пунктах. Протягом дня енергетики поступово відновили електропостачання.
Джерело: https://t.me/dtek_ua/4370
На фото: один з раніше пошкоджених енергооб'єктів.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.