Російські агресори зруйнували збагачувальну фабрику ДТЕК в Донецькій області, люди вціліли, передає Енергореформа.
Про це повідомив енергохолдинг.
"Учора ворог вдарив по збагачувальній фабриці ДТЕК на Донеччині. Будівлю зруйновано. Обладнання серйозно пошкоджено. Колеги, які працювали на зміні, вціліли. Рятувальники приборкали пожежу", – написав ДТЕК у своєму Телеграм 27 серпня.
Він уточнив, що це не перша масштабна атака по цьому підприємству, яке забезпечувало вугіллям теплову генерацію України, але тепер її збагачувальні потужності непридатні до роботи, яка наразі повністю паралізована.
Як повідомляла Енергореформа, 26 серпня РФ ударила по одній із шахт ДТЕК, внаслідок чого загинув водій шахтарської автобази Сергій Муштей, якому за тиждень мало виповнитися 55 років.
ДТЕК зазначив, що Муштей понад 30 років віддав справі свого життя: керував вантажівками, доставляв матеріали й обладнання на шахти.
"Сергій був прикладом виняткової відповідальності, відданості та професіоналізму", – наголосив ДТЕК.
Джерело: https://t.me/dtek_ua/2604
Фото з архіва.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.